Referencie

Referencie

Recenzie z google

Gizella Nagy
Spoľahlivá firma,rýchla a precízna.
4.8/5
Teresa Roorda
V roku 2019 som sa začal pýtať na víza a bola to dlhá cesta s mnohými prekážkami a Covid, ale Smartup bol vždy trpezlivý a viedol ma a pomáhal mi, aby som vízum konečne získal. Akékoľvek otázky a otázky týkajúce sa víz a účtovníctva sú zodpovedané bezodkladne. Vždy priateľskí a ochotní, sú obchodom na jednom mieste, ktorý mi uľahčil život. Ďakujem vám všetkým.
4.8/5
Valeriy ‚ZNX мастер‘
Mimoriadne pozitívne skúsenosti s firmou. Celý proces získania povolenia na pobyt, od prípravy a predloženia dokladov na vízum až po samotné prevzatie karty, vďaka profesionálnej práci tímu Smartup všeobecne a Ekateriny zvlášť, prebehol hladko a v predstihu. urcite odporucam.
4.8/5
Gena
Dobrá spoločnosť. Odporúčam. Vždy v kontakte! A vždy sa snažia pomôcť. Takmer rok ma viedli od zbierania dokladov na VÍZA až po získanie povolenia na pobyt. Svedomití zamestnanci. Všetky finančné záležitosti striktne podľa zmlúv! Budem pokračovať v spolupráci!
4.8/5
Stepan Artemyev
Chcem vyjadriť svoju hlbokú vďaku celému tímu SmartUp, ako aj osobne Lilye, Ekaterine, Wande a Victorii. Táto spoločnosť poskytuje plnú podporu. Od asistencie pri zhromažďovaní dokladov pre získanie D víza, až po sprevádzanie na políciu na Slovensku. Majú tiež vynikajúceho účtovníka, ktorý vám pomôže predložiť ročné zúčtovanie vašej spoločnosti. Moja rodina a ja sme dostali povolenie na pobyt na Slovensku v januári 2021 a koncom roka 2022 sme povolenie na pobyt predĺžili. Pomohol nám v tom SmartUp. Ďakujem im za to. Budeme pokračovať v spolupráci.
4.8/5
Алексей Голубь
Super!
4.8/5
Satish B
4.8/5
Victoria Kan
4.8/5
Asia Global Lift Central Asia
4.8/5
Viktoriia Posobilo
4.8/5