Založenie s.r.o.

Založenie s.r.o. Koľko to trvá? od 8 do 25 dní
Koľko to trvá?od 8 do 25 dní

Mám záujem

Sami ako podnikatelia vieme, koľko času musíme venovať zbytočnej administratíve. Na samotný biznis častokrát neostáva čas. Preto veci, ktoré robiť nemusíte, nechajte na nás, a ušetrený čas venujte Vašim klientom.

Mám otázku

Pokiaľ nemôžete čakať, kúpte si s.r.o.-čku od nás. Máme pre Vás vždy čersto založené spoločnosti, ktoré sú určené výlučne na predaj klientom.

Výhody kúpy už založenej s.r.o.-čky:

  • je zaregistrovaná na DIČ, nemusíte čakať na registráciu z Daňového úradu,
  • môžete v nej ihneď zmeniť predmety podnikania, názov, sídlo, konateľov, spoločníkov, t.j. prakticky všetko.

Od A-Z

Založenie s.r.o. Od A-Z

Založenie s.r.o. obsahuje nasledovné úkony:

  • zabezpečenie zakladateľskej dokumentácie (spoločenská zmluva, podpisové vzory konateľov, vyhlásenie správcu vkladu, plná moc, vyhlásenie jediného spoločníka, súhlas vlastníka so sídlom v prípade potreby)
  • vyžiadanie súhlasu k zápisu s.r.o. z príslušného Daňového úradu
  • zabezpečenie vydania živnostenského oprávnenia
  • zabezpečenie zápisu na Obchodnom registri
  • zabezpečenie registrácie  dane z príjmu, a dane z pridanej hodnoty

Čo budete musieť urobiť Vy?

Jednoducho nám iba poviete Vašu predstavu, ako by mala spoločnosť vyzerať. A ostatok necháte na nás.

Proces

1

Konzultácia

Úvod našej spolupráce spočíva v čo najpodrobnejšom zistení Vašich predstáv a požiadaviek. Zašleme Vám formulár, ktorý bude obsahovať otázky pre zistenie  potrebných údajov ku vypracovaniu dokumentov. Vami vyplnený formulár prekontrolujeme, v prípade potreby Vás opätovne skontaktujeme s doplňujúcimi otázkami.


2

Príprava dokumentov

Zašleme Vám plne vypracovanú zakladateľskú dokumentácie, ktorá bude obsahovať všetky potrebné náležitosti podľa slovenského práva. Vy si ju môžete v kľude preštudovať, a v prípade otázok nás spätne kontaktovať.


3

Podpis dokumentov

Na každom dokumente je presne uvedené, kto ho podpisuje a či je potrebné jeho podpis overiť u notára. Podľa týchto pokynov dokumenty ľahko vypodpisuje a zašlete nám ich buď poštovou zásielkou, poprípade ich prinesiete osobne.


4

Vydanie živnostenského oprávnenia

Zabezpečíme vydanie živnostenského oprávnenia. Prečo? Každá spoločnosť, ktorá chce podnikať, musí mať právne podložené predmety podnikania. Pokiaľ ide o živnosti, tie musia byť vydané príslušným živnostenským úradom.


5

Zápis v Obchodnom registri

Zabezpečíme zápis v Obchodnom registri na celom území Slovenskej republiky. Uhradíme za Vás súdny poplatok. Preberieme za Vás výpis z Obchodného registra.


6

Registrácie a ohlášky

Po založení s.r.o. Vám v prípade záujmu zabezpečíme registrácie na príslušnom Daňovom úrade na daň z príjmu (DIČ) a na daň z pridanej hodnoty (IČ DPH).


Prečo to nechať na nás

Poznáme úskalia slovenkých úradov. Počas našej praxe sme sa stretli so všetkými možnými odchýlkami od zákona a osobitosťami jednotlivých úkonov. Znalosť práva nestačí, treba mať celý proces  "vychodený". 

Naším cieľom je rýchle spracovanie podkladov, a s tým súvisiace pružné založenie Vašej spoločnosti. Spis spracujeme do 24 hodín.

Elektronizácia práce je samozrejmosťou. To, čo vieme vybaviť / zaslať e-mailom, zasielame elektronicky.

Prečo teda nechať túto prácu na nás?  Bo nás táto práca živí a snažíme sa ju robiť poctivo. A tak náš prístup ku klientom je priateľský, ústretový.

Poznámka: samotné zakladanie obchodných spoločností sa realizuje prostredníctvom spolupracujúcej advokátskej kancelárie, ktorá bude splnomocnená na tento úkon.

Spokojní klienti

betafence