Účtovníctvo

Účtovníctvo Koľko ma to bude stáť? cena individuálne
Koľko ma to bude stáť?cena individuálne
Mám záujem

Profesionálne účtovné a daňové služby pod vedením skúsených účtovníkov. Či už sa jedná o SZČO alebo veľkú spoločnosť so zamestnancami, ste na správnej adrese. 

Naša spoločnosť v sebe spája odborníkov z oblasti účtovníctva, práva a daní. Všetko, čo Vaše podnikanie potrebuje.

Profesionálne účtovné služby

Účtovníctvo Profesionálne účtovné služby

Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu účtovnívných služieb, vhodných pre každý typ podnikania:

  • Jednoduché účtovníctvo - určené pre živnostníka, občianske združenie, neziskovú organizáciu alebo pre podnikanie podľa osobitných predpisov (lekár, architekt, advokát, tlmočník a iné).
  • Podvojné účtovníctvo - určené pre s.r.o., akciové spoločnosti, družstvá, podnik zahraničných osôb alebo subjekty ktoré vedú podvojné účtovníctvo dobrovoľne.
  • Daňové poradenstvo.
  • Zastupovanie pre daňovými úradmi - registrácia, výzvy, daňová kontrola.
  • Administratívne služby - knihy jázd, cestovné príkazy.
  • Valné zhromaždenia, zmeny sídla spoločnosti a iné právne služby.

V čom sme výnimoční

Tím odborníkov

Pod našou strechou nájdete účtovníkov, auditorov, advokátov aj špecialistov na oblasť podnikania cudzincov na Slovensku. 

IT

Informačné technológie a zdielanie dát sú neodmyslitelnou súčasťou dnešnej modernej firmy. Naša snahe je, aby mal každý klient prístup k svojim dátam aj na virtuálnom serveri, kde si pokojne môže nájsť akýkoľvek daňový doklad alebo mzdy.

DANE

Návrh daňovej optimalizácie - súčasť našej práce. Dobrý účtovník nie je ten, ktorý bezchybne zaúčtuje všetky doklady, ale ten, ktorý  počas účtovania rozmýšľa, čo je pre firmu najvýhodnejšie. Každý z podnikateľov má právo získať z podnikania čo najväčší príjem pri minimálnej daňovej a odvodovej zaťaženosti.

ALL IN ONE alebo Jednotné kontaktné miesto

Naša spoločnosť poskytuje svojim klientom sídlo pre ich obchodné spoločnosti a pre konateľov - cudzincov aj možnosť prijímania správ od ústredného portálu verejných služieb (portál slovensko.sk). Tak môžete presunúť časť svojej agendy na nás, nepotrebujete zamestnávať sekretárku, ani si nepotrebujete  prenajať kanceláriu na Slovensku. Šetrí Vám to čas aj peniaze.

Spokojní klienti

betafence