Občianske združenie

Občianske združenie Koľko to trvá? 30 dní
Koľko to trvá?30 dní

Mám záujem

Ste združenie osôb so záujmovou činnosťou alebo Váš typ podnikania vykazuje neziskovú činnosť? Potom je pre Vás vhodná právna forma občianske združenie, ktoré je možné registrovať na prijímanie 2% z daní.

Ponúkame už založené občianske združenia, ktoré je možné registrovať na prijímanie 2%

Od A po Z

Občianske združenie Od A po Z

Naša spoločnosť pre Vás zabezpečí kompletné založenie občianskeho združenia na kľúč.

Služba obsahuje:

  • tvorbu stanov
  • kreovanie orgánov združenia
  • zabezpečenie registrácie na príslušnom Ministerstve
  • zabezpečenie pridelenia identifikačného čísla
  • na požiadanie zabezpečíme registráciu na prijímanie 2% daní

Čo budete musieť urobiť Vy?

Iba nám poviete Vašu predstavu, aké činnosti bude združenie vykonávať, kto budú zakladajúci členovia a ďaľšie dôležité informácie, a my Vašu predstavu zhmotníme do konkrétnej podoby.

V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť už založené občianske združenia, ktoré je možné registrovať na prijímanie 2%

Občianske združenie

1

Konzultácia

Prvotná fáza našej spolupráce spočíva v čo najpodrobnejšom zistení Vašich predstáv a požiadaviek. Zašleme Vám formulár, ktorý bude obsahovať všetky potrebné údaje k vypracovaniu dokumentov. Následne formulár skontrolujeme, v prípade potreby Vás opätovne kontaktujeme na doplnenie.


2

Príprava dokumentov

Zašleme Vám návrh stanov, ktoré obsahujú všetky potrebné náležitosti podľa slovenského práva. Vy si ich môžete v kľude doma preštudovať, a následne nám odsúhlasíte / spripomienkuje návrh.


3

Podpis dokumentov

Na každom dokumente je uvedené, kto ho podpisuje a či je potrebné podpis overiť u notára. Podľa týchto pokynov dokumenty vypodpisuje a zašlete nám ich na adresu alebo môžete ich priniešť osobne k nám do kancelárie.


4

Registrácia na Ministerstve

Zabezpečíme registráciu občianskeho združenia na príslušnom Ministerstve. Následne Vám odovzdáme oficiálne potvrdené stanovy a potvrdenie o pridelení IČO.


Chcete prijímať 2% z daní už dnes?

To nie je problém. Ponúkame Vám nami založené občianske združenia, ktoré boli zaregistrované na Ministerstve vnútra v roku 2019 a 2020, a z tohto dôvodu sa môžu registrovať na prijímanie 2% z daní už v septembri 2021. Tieto združenia boli založené našou spoločnosťou, preto ručíme za ich 100% ekonomickú čistotu a stav.  Po ich kúpe je možné zmeniť orgány združenia aj stanovy  podľa Vašich predstáv.

Spokojní klienti

betafence