O nás

Každý 2. klient je stály klient

Každý 2. klient je stály klient

Tešíme sa, čo nám ukázala štatistika... ukázala, že naši klienti sa k nám radi vracajú. Dlhodobá spolupráca prináša časové aj finačné výhody. Každý klient má založený vlastný spis, v ktorom sú osobné údaje a zrealizované zákazky. Ak klient čokoľvek potrebuje, stačí mu zdvihnúť telefón, a nadiktovať nám, čo potrebuje. My obratom ruky zašleme potrebné podklady. A  na záver niečo malé pre potešenie...   stáli klienti  majú 10%-tnú zľavu na všetky služby.

6 rokov na trhu

6 rokov na trhu

Ako tie roky rýchlo ubehli! Tešíme sa na ďalšie roky spolupráce, počas ktorých Vám pomôžeme vo Vašom podnikaní. Postupne sme nazbierali mnoho skúseností s ktorými sa radi podelíme a radi Vám ich odovzdáme.  

Odborná spolupráca

Odborná spolupráca

Spolupracujeme s odborníkmi v oblasti daní, účtovníctva, práva, s notármi a s exekútormi. Vyberáme si  spolupracovníkov, ktorí sú na trhu etablovaní, a ktorí pristupujú ku klientom  profesionálne a kreatívne, bez ohľadu na ekonomickú silu klienta.

Kreativita je našou doménou

Kreativita je našou doménou

Veci sa dajú robiť mechanicky... alebo sa dá nad nimi popremýšlať. My radi premýšľame, inovujeme, hľadáme rýchlejšie a efektívnejšie cesty. 

Ochota je samozrejmosťou

Ochota je samozrejmosťou

Pre náš sú slušnosť a ochota samozrejmosťou. Naši klienti sú pre nás obchodní partneri, nie iba ďalší spis na stole.


Spokojní klienti

betafence