O nás

article image
Každý 2. klient je stály klient

Tešíme sa, čo nám ukázala štatistika... ukázala, že naši klienti sa k nám radi vracajú. Dlhodobá spolupráca prináša časové aj finačné výhody. Každý klient má založený vlastný spis, v ktorom sú osobné údaje a zrealizované zákazky. Ak klient čokoľvek potrebuje, stačí mu zdvihnúť telefón, a nadiktovať nám, čo potrebuje. My obratom ruky zašleme potrebné podklady. A  na záver niečo malé pre potešenie...   stáli klienti  majú 10%-tnú zľavu na všetky služby.

article image
6 rokov na trhu

Ako tie roky rýchlo ubehli! Tešíme sa na ďalšie roky spolupráce, počas ktorých Vám pomôžeme vo Vašom podnikaní. Postupne sme nazbierali mnoho skúseností s ktorými sa radi podelíme a radi Vám ich odovzdáme.  

article image
Odborná spolupráca

Spolupracujeme s odborníkmi v oblasti daní, účtovníctva, práva, s notármi a s exekútormi. Vyberáme si  spolupracovníkov, ktorí sú na trhu etablovaní, a ktorí pristupujú ku klientom  profesionálne a kreatívne, bez ohľadu na ekonomickú silu klienta.

article image
Kreativita je našou doménou

Veci sa dajú robiť mechanicky... alebo sa dá nad nimi popremýšlať. My radi premýšľame, inovujeme, hľadáme rýchlejšie a efektívnejšie cesty. 

article image
Ochota je samozrejmosťou

Pre náš sú slušnosť a ochota samozrejmosťou. Naši klienti sú pre nás obchodní partneri, nie iba ďalší spis na stole.


Spokojní klienti
photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto