Účtovníctvo

item image
Koľko ma to bude stáť?cena individuálne
Mám záujem

Profesionálne účtovné a daňové služby pod vedením skúsených účtovníkov. Či už sa jedná o SZČO alebo veľkú spoločnosť so zamestnancami, ste na správnej adrese. 

Naša spoločnosť v sebe spája odborníkov z oblasti účtovníctva, práva a daní. Všetko, čo Vaše podnikanie potrebuje.

Profesionálne účtovné služby

sluzba

Naša spoločnosť poskytuje širokú škálu účtovnívných služieb, vhodných pre každý typ podnikania:

  • Jednoduché účtovníctvo - určené pre živnostníka, občianske združenie, neziskovú organizáciu alebo pre podnikanie podľa osobitných predpisov (lekár, architekt, advokát, tlmočník a iné).
  • Podvojné účtovníctvo - určené pre s.r.o., akciové spoločnosti, družstvá, podnik zahraničných osôb alebo subjekty ktoré vedú podvojné účtovníctvo dobrovoľne.
  • Daňové poradenstvo
  • Zastupovanie pre daňovými úradmi - registrácia, výzvy, daňová kontrola.
  • Administratívne služby - knihy jázd, cestovné príkazy.
  • Valné zhromaždenia, zmeny sídla spoločnosti a iné právne služby.

V čom sme výnimoční

Tím odborníkov

Pod našou strechou nájdete účtovníkov, auditorov, advokátov aj špecialistov na oblasť podnikanie cudzincov na Slovensku. 

IT

Informačné technológie a zdielanie dát sú neodmyslitelnou súčasťou dnešnej modernej firmy. Naša snahe je, aby mal každý klient prístup k svojim dátam aj na virtuálnom serveri, kde si pokojne môže nájsť akýkoľvek daňový doklad alebo mzdy.

DANE

Návrh daňovej optimalizácie - súčasť našej práce. Dobrý účtovník nie je ten, ktorý bezchybne zaúčtuje všetky doklady, ale ten, ktorý aj počas účtovania rozmýšľa, čo je pre firmu najvýhodnejšie. Každý z podnikateľov predsa chce dosiahnuť z podnikania čo najväčší príjem pri minimálnej daňovej a odvodovej zaťaženosti.

ALL IN ONE alebo Jednotné kontaktné miesto

Naša spoločnosť poskytuje svojim klientom aj sídlo spoločnosti a tiež možnosť príjmu správ od ústredného portálu verejných služieb (portál slovensko.sk) pre konateľov cudzincov. Tým pádom máte celú svoju agendu v našich rukách a nemusíte zamestnávať extra sekretárku a ani fyzicky mať kanceláriu na slovensku. Šetrí Vám to čas aj peniaze.

Spokojní klienti
photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto